فرد پلاستیک

در سال 1377 با توجه به نیاز بازار و با هدف ایجاد جهش کیفی در تولید مصنوعات پلاستیکی آغاز به کار کردیم. فعالیت اصلی ما تولید محصولات و قطعات پلاستیکی است. در طول این سال ها با گسترش فعالیت و افزایش ماشین آلات اکنون دارای دو واحد تولیدی مجزا با دستگاه های پیشرفته و مجهز بادی و تزریق پلاستیک می باشیم.

استفاده از فناوری های پیشرفته و بهره گیری از دستگاه های اتوماتیک و مدرن، قا لب های مناسب، بهره بردن از ممتاز ترین مواد اولیه، توجه کامل به مهندسی فرآیندهای تولید، دارا بودن واحدQC  خبره به ما در کاهش هزینه ها بسیار کمک می کند که با داشتن کمترین ضایعات هزینه تمام شده محصولات خود را کاهش می دهیم، با همکاری کارکنان مجرب و متخصص که به راستی ارزشمند ترین سرمایه شرکت می باشند ما را در رسیدن به رضایت و خرسندی مشتریان که جز با تولید محصولات با کیفیت ممتاز میسر نیست یاری می کنند.

 

همکاری با تمام شرکتهایی که به ما اعتماد کرده اند برای ما افتخاری بزرگ است که از آن جمله می توانیم از دوستان و همکاران عزیزمان در شرکتهای سهامی عام کف(داروگر)، شرکت شیمی و پتروشیمی ایران(زیباوش)،شرکت صدر صحت،شرکت صنایع شیمیایی بهداد(تاژ)، شرکت آرایشی و بهداشتی دکتر عبیدی، شرکت تولیدی پارس بام ایران  و ... نام می بریم. 

 • یدار با ما 

  کرج,جاده قدیم شهریار, شهرک صنعتی سیمین دشت,خیابان هفتم شرقی, پلاک 8157


  تلفن های تماس :

  36670457(026)


  36670454(026) 


  36670455(026) 


 • ارتباط با ما

  info@fardplastic.com

   

  ارتباط با فروش:

  sale@fardplastic.com

   

  ارتباط با مدیریت:

  Management@fardplastic.com